×

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Mukavemet 

Tüm HomeFlex ürünleri, PURGuard ile güçlendirilmiş aşınma katmanları sayesinde zemin kaplamaları için kullanılan dört aşınma sınıfı arasındaki en dayanıklısı olan Grup-T aşınma sınıfının üyeleridir. Tüm HomeFlex ürün yelpazesi aynı  zamanda daha uzun bir yaşam döngüsüne sahip olması beklenen Tip-I aşınma grubundadır.HomeFlex darbelere, yırtılmaya ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Sadece hassasiyetle kalenderlenmiş koruyucu aşınma tabakası değil, aynı zamanda dikkatlice güçlendirilmiş tekstil taban evinizdeki veya ofisinizdeki ağır eşyaların bırakabileceği kalıcı ezilmelere karşı daha iyi bir direnç sağlayacaktır. PURGuard kaplı yüzey sizi ayakkabı izlerine ve çizilmelere karşı korur. Kalenderlenmiş aşınma tabakasının direnci kimyasallara karşı mükemmeldir.Homeflex bakteriyel çoğalmayı teşvik etmez ve mikroorganizmalara karşı öncelikli bir savunma alanı oluşturur. 

Konfor

HomeFlex'te yürümenin keyfine doyamayacaksınız. HomeFlex, özel olarak geliştirilen tekstil tabanımız sayesinde size fevkalade rahat bir ayak altı konforu ve sıcaklık sunuyor. Tekstil tabanımız iyi ısı yalıtımı ve yumuşacık yastıklama hissini ayaklarınızın altına seriyor. HomeFlex, optimize edilmiş bir mühendisliğe sahip olarak sizlere her ikisini birden aynı anda sağlar:  sıcaklık ile konforun yumuşaklığını ve aynı zamanda da esnek, ancak yırtılmayan bir mukavemeti. 

Ses ve Isı İzolasyon 

HomeFlex, ürün yapısı sayesinde sesi de azaltacak ve yüzeydeki  gürültüyü en aza indirecektir. HomeFlex çoğu laminat parke uygulamasından farklı olarak altında boşluk kalmaksızın, doğrudan zemine uygulanır. Böylece ayak darbelerinden kaynaklanan gürültüyü en aza indirgeyeceksiniz.

Uygun Fiyat

HomeFlex bütçe dostu bir zemin kaplamasıdır ve mekanınızın dekorasyonunu trendlere uygun, rahat, kaliteli, uygun fiyatlı olarak sizlere ulaştırır. O doğal ve modern görünümlü zemine sahip olmak için diğer malzemelere kıyasla çok daha düşük bir bedel ödeyeceksiniz. 

Bakteriyel Direnç

Gözeneksiz kalenderlenmiş aşınma tabakası, kurulum doğru şekilde yapıldığında,  zeminleri nemlendirdiğimizde, Homeflex’in altına nem girişini engeller. Böylece, HomeFlex bakteriyel çoğalmaya  katkıda bulunmaz ve bu sayede kimi mikroorganizmaların yayılmasını engellemeye yardımcı olur.

Görsellik 

Homeflex şık ve göze hoş gelen  tasarımlarıyla herkesin zevkine hitap ediyor. Birbirinden zengin seçenekleri ile evlerinizde ve ofislerinizde harikalar yaratabilirsiniz. 

Garanti

HomeFlex konut amaçlı kullanıldığında üretim hatalarına karşı 2mm’de 5 yıl,  2,5 mm’de 6 yıl, 3,00 mm’de  10 yıl garanti kapsamındadır. Garanti, yalnızca Net Zemin Kaplamaları tarafından tavsiye edilen yapıştırıcı ile Net Zemin Kaplamaları HomeFlex Kurulum ve Bakım kılavuzuna uygun olarak kurulduğunda geçerlidir

Geri Dönüşüm 

HomeFlex % 100 geri dönüştürülebilir bir zemin kaplamasıdır. Gelecekteki yeni bir ürünün yeni bir girdisi olarak yeniden kullanmak için kolayca ve emin şekilde geri dönüşüme sokabilir ve ekonomik hayata geri kazanabilirsiniz. Bizim ve tedarikçilerimizin deklarasyonlarına bağlı olarak, HomeFlex'in kimyasal olarak izlenebilir ve kimyasal düzenlemelere uygun bir üründür. Kimyasal yapının izlenebilirliği Homeflex’in  gezegenimizin kaynaklarını daha az  tüketecek ve sağlık gereksinimlerine daha iyi cevap verecek şekilde gelecekte yeniden kullanımını mümkün kılacaktır. 

Kimyasal Yapı 

HomeFlex üretiminde sadece orjinal hammaddeler kullanıyoruz. Üretiminde geri dönüştürülmüş hammadde kullanımı yoktur. Bu sayede,  hammaddelerimizin kimyasal izlerini takip edebiliriz. Hammaddelerimizin her biri, yalnızca tedarikçisinin bu hammaddede bulunan tüm kimyasalların en güncel Avrupa kimyasal düzenlemelerine (REACH) göre tedarik edildiğini ve kullanıldığını deklare etmesinden sonra tedarik edilir. HomeFlex ftalat ve ağır metal içermez.  HomeFlex, Avrupa'da izin verilen en son VOC (uçucu organik bileşikler) sınırlamalarına uygundur. Bu, daha fazla alerji / astım dostu ve daha sağlıklı iç mekan ortamları elde etmenize yardımcı olur.

Temizlik

HomeFlex hijyeniktir, toz ve mitler için yaşam alanı sağlamaz. PURGuard, temizlik kolaylığı için aşınma tabakasını takviye eden PU bazlı bir güçlendirme katmanıdır. PURGuard kir, ayakkabı izleri ile çizilmelere karşı bir koruma kalkanı sağlar. Özel olarak tasarlanmış emboss yüzey dokusuyla desteklenen PURGuard, HomeFlex'i bakımı kolay ve temizliği kolay bir ürün haline getirir. HomeFlex'in yüzeyinde, yansıladığı taş ve ahşap gibi  malzemelerin orjinallerinde olan gerçek derzler veya boşluklar olmadığı için etkili biçimde temizlenir. Tüm HomeFlex seçenekleri nemli temizlik için uygundur. Mükemmel kalenderlenmiş gözeneksiz aşınma tabakası, doğru şekilde uygulandığında,  doğru HomeFlex seçeneğini su geçirmez hale getirir.

Çevreye Saygı

HomeFlex ve diğer ürünlerimizin üreticisi olarak Net Floor Coverings, çevreye büyük saygı duyuyor ve üretim verimliliğini en üst düzeye çıkarmak ve üretimin çevre üzerindeki suni sinai etkilerini  sınırlamak için seçilen ürün yelpazemizde geri dönüştürülmüş ürün içeriğini artırmayı hedefleyen bir geri dönüşüm programını sürekli destekliyor.

Uygulama

HomeFlex, zamandan ve paradan tasarruf ederek, minimum çaba ve fire ile uygulanan  kurulumu kolay, yapıştırılacak bir üründür.Lütfen kullanım kılavuzunu dikkatlice izleyin. HomeFlex çekmez ve kıvrılmaz. Esnek yapısı sayesinde döşenmesi kolaydır. Tekstil arka taban yüzey altındaki düzensizliklere karşı ekstra emilim sağlar ve  zemindeki engebeyi dengeler. Özellikle düzensiz alt zeminlerin çoğuna 3mm HomeFlex seçenekleri daha kolay döşenebilir. Bu sayede, 3 mm'lik HomeFlex seçenekleri mevcut zeminin korunduğu tadilatlarda daha iyi birer çözüm olacaklardır.
 

İLETİŞİM
  • Bahar Cad. No:43 Nurolpark Ofis J Blok Kat:15 No:98 Güneşli – 34212 Bağcılar / İSTANBUL
  • 444 9 NET
  • +90 212 886 53 35
  • info@homeflex.com.tr
Günlük haberlere ulaşmak için e-posta adresini girin lütfen Gönder