×

Hakkımızda


NetFloor Coverings 1992 yılında  kurulmuş %100 sermayeli bir Türk şirketidir. Üretim faaliyetlerimizi  Tekirdağ Çerkezköy’deki fabrikamızda gerçekleştiriyoruz. Şirketimiz inşaat, dekorasyon, nalburiye ve otomotiv sektörlerinde ana faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu sektörlerdeki faaliyetlerimizi Netfloor , N-LVT , BusKap , Otokap ,EcoKap, YerKap, ProKap, WallKap,EvKap,EcoFlex,SafeFlex,DigiKap, NetFloor Hipokrat, markalarımızla yer alıyoruz. Standart ürünlerimizin yansıra müşteriye özel ürünler tasarlayıp üretiyoruz. %100 geri dönüşümlü ürünler üretiyoruz. Daha ekonomik ve çevre dostu ürünler sunmak için kendi ürün firelerimizi seçilen ürün yelpazemizde kullanmak üzere geri dönüştürüyoruz. Çevre ve ekonomi üzerinde tedarik zincirimizdeki ürün akışını sürdürmek için gerekenden daha fazla baskı yapmamak için JIT (Tam Zamanında) üretim perspektifini dikkatle takip ediyoruz.
Homeflex  NetfloorCoverings’in tescilli markasıdır.

Homeflex markamız  tasarım, konfor ve işlevi harika bir teknik performansla uyum içinde birleştiren yüksek kaliteli bir vinil zemin kaplama serisidir. Evleriniz , düşük trafikli ofisleriniz görsel şıklığa sahip, uygun fiyatlı bir zemin kaplama ürünüdür. Çeşitli doğal ve modern tasarımları içeren özenle dengelenmiş bir koleksiyona sahiptir.

Kalite Anlayışımız

Kendini sürekli yenileyen, farklı ürünler sunma ilkesi  ile  hareket eden firmamız Dünyada ki değişim ve gelişimin en yakın takipçilerindendir. Bu misyonun ürünü olan hizmetlerimiz ve kalite belgelerimiz ile gerek Türkiye, gerekse uluslararası pazarda saygın bir isme sahiptir.

Amacımız en kaliteli, doğru hizmeti vermek ve sektörün seçkin, güvenilir yüzü olmaktır.